Vážení milovníci květin a zahradnického oboru,

zahradnictví Zámecká zahrada Čimelice letos navazuje po malé odmlce na tradici květinových výstav v Čimelicích.

Letošní výstavu organizuje nový nájemce zahradnictví Zámecká zahrada Čimelice - Ing. Martin Trávníček ve spolupráci s organizátorkou řady minulých výstav a zahradnicí Ing. Hanou Chvalovou za podpory obce Čimelice.

Tato květinová výstava (jedná se již o 34. ročník), se stala vyhledávanou a hojně navštěvovanou akcí v jižních Čechách. Minulý ročník ji navštívilo během čtyř dnů 25.000 návštěvníků. Jedná se o jednu z mála podobných zahradnických akcí v Čechách, kde kromě originálních aranžovaných expozic, vidí návštěvníci téměř kompletní zahradnický sortiment rostlin a nejrůznější doplňky do zahrady.

Výstava tak má význam nejen reklamní a komerční, ale též estetický a naučný. Snažíme se návštěvníky potěšit krásou květů a zajímavými expozicemi. Věříme, že některé výstavní nápady a inspirace si odnesou i do svých domovů či veřejného života. Tato akce je také spojená s prodejem a můžete si zde tak nakoupit zajímavé rostliny do svých zahrádek, či nejrůznější zahradnické potřeby. V přilehlém zámeckém parku se můžete občerstvit a za rybníkem u sportovní haly pak shlédnout chovatelskou výstavu či se zúčastnit kulturního programu obce Čimelice.

Tradiční výstava květin Čimelice 2023 se bude konat ve dnech 24. až 27. srpna 2023 (čtvrtek, pátek, sobota, neděle) v areálu zahradnictví Zámecká zahrada Čimelice v okrese Písek.


Budeme rádi, pokud si v kalendáři zaškrtnete poslední srpnový víkend a přijedete se do Čimelic podívat a potěšit se krásou květů a tvůrčí zahradnickou atmosférou.

Těšíme se na Vás
Ing. Martin Trávníček, Ing. Hana Chvalová a Obec Čimelice

 Plakát 2023

Hlavní pořadatel

Zámecká zahrada Čimelice – Zahradnictví Trávníček, spol. s r.o.

Kontakty

Ing. Martin Trávníček: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 776 677 687 – administrativa, organizace prodejních ploch v areálu zahradnictví
www.zahradnictvitravnicek.cz

Ing. Hana Chvalová: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 605 883 607 – garant umělecké části, organizace výstavních ploch v areálu zahradnictví
www.chvalovacimelice.cz

Prodejní plochy v zámeckém parku:
Lesní správa Orlík, s.r.o.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 382 789 416

Prodejní plochy u sportovní haly, kulturní program:
Obec Čimelice, tel: 382 228 105 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.